גינות יפות ונוי

גינות יפות

 גינות יפות

מי לא אוהב להביט על גינות יפות ? חצר הבית שלנו הוא כרטיס הכניסה, הרושם הראשוני יהיה מראה הגינה. כאשר נכנסים לבית ורואים גינה יפה, מבינים כי מדובר בבית מטופח ולבעלי הבית אכפת מהמראה של הבית והגינה. יש לזכור, כי ערך הנכס עולה כאשר יש בו גינה מושקעת שהיא ממש פינת חמד מרהיבה ביופייה. אם זה עתה רכשתם בית פרטי ואתם מעוניינים לעצב אותו, תוכלו למצוא גנן מומחה בהקמת גינות על מנת שיעצב לכם את הגינה שתמיד חלמתם עליה.

 

גינות יפות

גינות יפות

יופי ושפע גם לגינות קטנות

יש לציין, כי גם גינות קטנות יכולות להיות גינות יפותאם מעצב הגינות שלכם הוא מומחה בתחומו, לא תהייה לו בעיה לעצב לכם גינה חלומית ! הכל תלוי במקצועיות ובידע של מי שמתכנן אותה. כל פרט בחלל הגינה חשוב ולכן, אפילו הבחירה של ריהוט הגן ומיקומו היא בעלת משקל. ממש כפי שאנו מתכננים את הבית שלנו, כך יש לתכנן גינות על מנת שיהיו יפהפיות ובל נשכח שתהיינה גם יעילות ונוכל לארח בגאווה את האורחים שלנו.

 

גינות יפות עם בריכת נוי

גינות יפות עם בריכת נוי

עיצוב גינות יפהפיות בארץ גם בעיצובים של חו"ל

אם ראיתם גינות יפות בארץ או גינות מיוחדות בחו"ל ואתם לא בטוחים כי ניתן להקים אותן בארץ, בקשו חברה שיש בה אדריכל נוף, כך שהוא יוכל להציע, לייעץ ולתכנן עבורכם את הגינה. תוכלו לבצע עיצוב גינות יפניות מהממות, גינות בסגנון אנגלי או גינות שיהיו להן עצי פרי שנותן צל וגם פירות, כמובן, הכל תלוי בגנן או מעצב הגינות שלכם.

 

גינות יפות בהקמה

גינות יפות בהקמה

כך תדאגו שמעצבי הגינות יתכננו לכם גינות יפות !

יש לבקש ממעצב הגינות שיראה לכם תמונות של גינות יפות אשר הקים בעבר וכל מה שנותר לכם זה רק לבחור. יש לדאוג להשקיה ולניקוז של עודפי המים בגינה כאשר אתם בשלב התכנון, הגנן יבצע זאת עבורכם וידאג כי הגינה תתנהל כפי שצריך ללא כל תקלות. חשוב כי הגנן יגיע לפחות אחת לחודש, לבדוק כי הצמחים בגינה התאקלמו והכל ממש כפי שהוא תכנן וביצע כך שהגינה תישאר יפה, עשירה ומטופחת.  מעצב גינות הוא אמן ולכן הבחירה במעצב גינות היא חשובה למען תכנון נכון, חיסכון וקלות בתחזוקת הגינה.

 

עיצוב גינה בסגנון  אחר

עיצוב גינה בסגנון אחר