גינות פאר

גינות פאר

כאשר אנו מבקרים בגני אירועים, בבתי מלון מפוארים, ווילות יוקרתיות, נוכל לראות גינות פאר שמעוצבות בטוב טעם. אחד מסוגי הגינות הנפוצות יותר זה הגינה הטרופית שמאופיינת בצמחיה יקרה וייחודית. גננים ביצעו את התכנון הכי יעיל וקפדני בכדי להקים גינות מפוארות אלו. ישנם אלמנטים יקרים כמו פסלים, מזרקות, בריכות נוי ודקים שיכולים להעלות את מראה הגינה בהרבה מונים.

גינות פאר

גינות פאר

יצירת פאר זו אומנות יצירתית

תחום הגננות, מלא ביצירה ואמנות. לפני שאנו משקיעים הון בגינות יוקרה עלינו לדעת אם יהיה לנו הזמן לטפל בהן. עולם הגינון יכול לפעול על פי טעם חופשי של אנשים יש כאלה שמעוניינים באלמנטים מיוחדים, יש שמעוניינים כי בגינה יהיו אלמנטים מהטבע. גם פרגולות, דקים ועוד ריהוט גן, יוכלו להעניק את המראה המושלם של  גינה מפוארת המעוצבת בטוב טעם.

עיצובים של גינות פאר

עיצובים של גינות פאר

הפגישה עם מעצב הגינות

חשוב כי מעצב הגינות אותו תבחרו, יהיה בעל שם וניסיון בתחום הגינון. חשוב כי תמצאו מעצב אשר יראה לכם את תיק העבודות שלו עם שלל דוגמאות של עיצוב גינות ומכך, תוכלו להתרשם כי ניתן להקים באמצעותו את גינת הפאר הפרטית שלכם. גם באמצעות הדמיה ממוחשבת, תוכלו לראות כיצד תיראה הגינה שלכם. תמונות המחשה יהיו לפני ואחרי. ניתן למצוא במשרדים של מעצבי גינות, צוות שיכלול אדריכלי נוף שהם הכי מקצועיים בהקמה של גינות פאר. בדרך כלל, גינות שהן יוקרתיות ומפוארות משתרעות על פני שטח רחב. לא ניתן לראות גינות קטנות שהן מפוארות, היות וישנם אלמנטים רבים שמצריכים שטח על מנת שהגינה תהיה בעצם גינת פאר.

יצירת אומנות בגינה

יצירת אומנות בגינה

גינות פאר בעולם

גינות פאר בעולם

צלמו גינות פאר שהתלהבתם מהן

יש הרבה אנשים שנוסעים לחו"ל ומתלהבים מגינות פאר שהם ראו בבתים השונים, בתי המלון וכדומה. תוכלו תמיד לצלם את הגינות ולהראות אותם למעצב הגינות, כך שיוכל לעצב לכם גינה דומה.

גינה מפוארת אורבאנית

גינה מפוארת אורבאנית

אנא כנסו והתרשמו מעוד גינות מעוצבות ומפוארות