הקמת גינות

הקמת גינות – הקמת גינה מושלמת

כאשר אנו ניגשים למלאכת הקמת גינות השלב הראשון הוא תכנון הקמת הגינה בהתאם לדרישות הלקוח לצד הידע המקצועי של מעצב הגינות. כאשר ניגשים למלאכת תכנון הקמת הגינה, חשוב כי הדבר הראשון שנחשוב עליו הוא גינה חסכונית במים. גינה אירופאית, לא תהיה דומה באלמנטים שלה כלל לגינה בישראל. האקלים בארץ הוא מאוד חם וכל קיץ שעובר נעשה חם עוד יותר וזוהי עובדה שנדרש להתחשב בה מאוד בשלב התכנון.

 

הקמת גינות

הקמת גינות

"הקסם נמצא בפרטים הקטנים"

חשוב למצוא את הצמחייה המתאימה שגם תהיה חסכונית במים וגם תתאים לתנאים הפיסיים של הגינה. יש לחשוב על פריטים שלא יצרכו השקיה כמו למשל התקנת דשא סינטטי, אבנים מיוחדות בשבילים מסוימים כמו אבני מדרך או חלוקי נחל או דק העשוי מעץ טבעי. יש להתייעץ עם גנן מומחה בתחום הקמת גינות, כי הוא זה שיוכל לייעץ לכם איזו גינה תוכלו להקים, על פי התקציב שלכם ועלויות התחזוקה שתרצו שיהיו.  במשך הזמן תוכלו להוסיף אלמנטים ייחודיים כמו פסלים מיוחדים שיעשירו את מראה הגינה, מזרקות ומפלי מים.

 

גינות יפות

גינות יפות

הקמת גינה מטופחת וחסכונית

זה צו השעה כאשר מדובר על תכנון גינות חדשות. משפחות רבות שיש להם גינות ישנות, מחליטים להוציא את הדשא הטבעי שלהם שצורך הרבה מים ועוברים לדשא סינטטי, יחד עם זאת אנשים רבים לא מוכנים להחליף את התחושה האמיתית של דשא בביתם. יש כאלה שמחליפים גינה ישנה בחדשה עם אלמנים ותכנון של חיסכון במים: יש להחליף את הצמחים ולהתקין מערכת השקיה שתהיה חסכונית.  ניתן להוסיף אלמנטים טבעיים לגינה וצמחייה שתיראה תמיד פורחת כמו צמחייה רב שנתית. חשוב כי הפרחים ושיחי הנוי בגינה יהיו עמידים לחום הכבד של הארץ, פה נכנס מעצב הגינות לתמונה שמכיר היטב את הצמחים שיתאימו לגינה והוא יעשה זאת עוד בשלב התכנון.

 

הקמת גינות גדולות

הקמת גינות גדולות

תכנון נכון ופתרונות יצירתיים יחסכו לכם כסף רב

משחקי גובה בצמחים הם גם חשובים, במיוחד אם מדובר על עיצוב גינות קטנות שבמקרה כזה נדרש להשתמש בטכניקות עיצוביות שיקנו לה מראה גדול יותר. קיימים כיום מספר רב של צמחים שיכולים להיות חסכוניים ומרהיבים ביופיים, מה שמקל על ההוצאות והתחזוקה. רלוונטיות של הדשא הטבעי נעלמת עם השנים. כיום כבר הרבה אנשים עברו לדשא סינטטי שמקנה לגינה מראה טבעי והוא מחזיק מעמד למשך הרבה שנים.

עיצוב גינות עם בריכה - אביחייל

עיצוב גינות עם בריכה – אביחייל

כך תתבצע הקמת הגינה המושלמת ל'כיס' ו"לחלקת גן העדן הפרטית שלי"

אלה הם הדברים החשובים שיש לחשוב עליהם כאשר אנו מתכננים הקמת גינות. אם נוכל לשלב בין שניהם, סימן שהצלחנו להקים גינה חסכונית, מעוצבת להפליא ומרשימה לעין. כל אחד יכול להקים פיסת גן עדן קטנה משלו, כאשר מדובר על גינה, אם תשלבו מפלי מים, בריכת דגים ופסלים מעוצבים, כל אלה יחד יקנו לגינה שלכם מראה ואווירה מיוחדת במינה.

 

עיצוב גינות - משפחת אביחיל

עיצוב גינות – משפחת אביחיל

לפרטים נוספים כנסו:

 

תכנון גינה היא אמנות בפני עצמה ולכן, דרוש את האמן שיכול להקים גינה בדיוק בהתאם לטעם האישי שלכם. רצוי לפנות למעצב שהוא בעל המלצות וכבר ראיתם עבודות שלו וקיבלתם חוות דעת טובה מלקוחותיו.