עיצוב גינות קטנות

עיצוב גינות קטנות

עיצוב גינות קטנות הוא ללא ספק אחד הדברים הקשים ביותר לביצוע ! האתגר בעיצוב גינה קטנה הוא כפול ומכופל ודווקא בגלל זה, היכן שמעצבי גינות רבים חוששים (היות וקשה יותר לעצב ולדייק כאשר מדובר בשטחים קטנים), מוותרים ובורחים, אנחנו רואים אתגר גדול ועשייה נהדרת בהפצת כל הערכים של גינה מטופחת, יפהפיה ומרשימה לתוך גינה אחת קטנה. הסוד שלנו הוא הקפדה יתרה ואולי אפילו מוגזמת בתכנון הגינות הקטנות.

 לכן, אנו נראה לכם לאורך העמוד כיצד נרקמת הגינה הקטנה והמופלאה של משפחת אוהב ציון.

 

עיצוב גינות קטנות

עיצוב גינות קטנות

במקרים של עיצוב גינות פרטיות קטנות נדרש יש להפעיל את כל הידע של מעצב הגינות ותפקידו הוא למצוא את הטיפים שאותם למד, ליישם את כל הניסיון שצבר עד כה כמו כיצד ליצור אשליה של גינה גדולה כאשר שטחה הוא קטן, בבית אנחנו יכולים פשוט לשים מראה גדולה ולסיים את הנושא.

 

עיצוב גינות קטנות משפחת אוהב ציון

עיצוב גינות קטנות משפחת אוהב ציון

כך תיצור תחושת מרחב עצומה בגינה קטנה

כאשר מעצבים גינה קטנה חשוב כי הצבע הירוק בגינה, הוא זה שישלוט. בנוסף מה שחשוב הוא לא להעמיס בגינה הרבה צמחים ופרחים על מנת שיהיה אפקט של גינה גדולה יותר ולא צפופה וקטנה. על מנת לקבל תחושה של מרחב בגינה שהיא בממדים קטנים, ניתן ליצור שביל יפה באמצעות אבני מדרך ולשתול צמחים בצורה מעוקלת. דבר זה יגרום לאשליה אופטית של גינה גדולה. גם שתילה של צמחים בגבהים שונים, יתרום למראה של גינה רחבה יותר.

 

חלקת גן העדן בגינה הפרטית הקטנה

חלקת גן העדן בגינה הפרטית הקטנה

יצירת מראה גדול ועמוק יותר של גינה

אם תשתלו את הצמחים ותיצרו קווים עגולים ורכים (ניתן לבצע זאת באמצעי אבני מדרך, חלוקי נחל וטוף), זה יכול להקנות לגינה מראה של שטח גדול יותר. מומלץ לגזום שיחים שיש להם נפח גדול, כך שלא יתפסו את החלל בגינה. ישנם כמה טיפים לגבי עיצוב גינות קטנות, ויש לבחון אם מעצב הגינות פועל על פיהם. ניתן למצוא טיפים לעיצוב גינה קדמית וטיפים לגינה האחורית במידה ויש לכם שטח בשתי הגינות. יש לשלב צמחים בגוונים בהירים בגינה הקדמית ומאחוריהם, צמחים כהים יותר מה שיגביר את תחושת העומק בגינה.

 

עיצוב גינה של ליטל וקובי

עיצוב גינה של ליטל וקובי

עיצוב גינות

קירות ירוקים בגינות קטנות

ישנן שיטות בהן תוכלו ליצור גינה עם קירות ירוקים, אחת השיטות היא במידה ויש לכם חומות מאבן, אפשר לכסות בצמחיה מרהיבה וירוקה. זוהי אחת הדרכים להקנות לגינה מראה עשיר עם צמחיה רבה מבלי לפגוע בחלל הגינה עצמו. אם לא ראיתם כיצד קירות ירוקים נראים, כדאי שתמצאו מידע ותמונות שיוכלו להקנות לכם את המידע ולשאוב גם רעיונות לגבי עיצובים של גינות קטנטנות. באמצעות הטכנולוגיה של היום, ניתן למצוא מגוון רב של עיצובים שיתאימו לכל חלל של גינה. הוספה של אלמנטים שונים כמו ריהוט גינה בחומרים האהובים עליכם: קש, אלומיניום או עץ, יתרמו למראה של גינה מטופחת ומעוצבת שיתאימו לחלל גם אם הוא קטן יחסית כמו גינתכם.

השלמת עיצוב הגינה הפרטית של המשפחה המופלאה

השלמת עיצוב הגינה הפרטית של המשפחה המופלאה

יתכן ויעניין אותך גם: עיצוב גינות, גננים בשרון, גינות מעוצבות, הקמת גינות

עיצוב גינות אורבני

עיצוב גינות אורבני

חברת אדניות תשמח לחשוף אותך לעולם מרהיב ועצום של גינות קטנות מעוצבות לבחירתך

אז אנא השאר פנייה ונחזור אלייך בהקדם – הייעוץ הוא חינם