עלות הקמת גינה

עלות הקמת גינה

עלות הקמת גינה

עלות הקמת גינה מושפעת לחלוטין עוד בשלב תכנון הגינה שהוא החלק החשוב ביותר והוא יהיה זה שישפיע על המחיר הסופי אותו תצטרכו להוציא וכמובן על עיצוב הגינה ותחזוקתה השוטפת

אם כך, על פי הרצונות שלנו בעיצוב הגינה ייגש מעצב הגינות לתכנון ומשם ינסה להוזיל את עלויות הקמת הגינה, כך שבעצם עוד בשלב העיצוב נוכל להשפיע ולדעת את העלויות הכוללות בהקמת הגינה שלנו.

כאשר בונים עלות הקמת גינה מסוימת נדרש להכניס במכלול המחירים גם כלי עבודה לתחזוקה שוטפת ועלויות נלוות כחשמל, מים גינון וכן הלאה. לא מן הנמנע לקחת בחשבון הקמת מערכת מים אפורים לבית אשר יכולה לחסוך אלפי שקלים בשנה תוך שמירת הגינה הירוקה והפורחת.

יש צורך להבין כי לא כל מה שתחפצו, יוכל להתאים לגינה שלכם וזו הסיבה שיש צורך באנשי מקצוע אשר ייעצו לכם, למדו היטב על סוגי הצמחים, כך שתוכלו לדעת, אילו צמחים יוכלו להיות באזורים מסוימים בגינה שלכם.
ישנם סוגים שונים של גינות: סגנון ים תיכוני, סגנון יפני, סגנון מפואר וכן פאנג שווי.

העלות תחושב על פי מה שתזמינו

כל דבר עולה כאשר אנו מקימים גינה. אם תצטרכו מערכת השקיה אוטומטית, אבני מדרך, דשא סינטטי, כל אלה, יחושבו על פי מטרים ועלות של עבודה. ישנם את עלויות ההקמה ולאחר מכן את עלויות התחזוקה השוטפות.

מיותר לציין כי אם שטח הגינה שלכם הוא גדול מאוד, כנראה שאתם פונים לרמה של עיצוב גינות יוקרה בהן רמות התקציב הן גבוהות בהרבה מעיצוב גינות פרטיות או עיצוב גינות קטנות.

אם אתם כרגע לא גיבשתם תכנית לעיצוב גינתכם או אתם מעוניינים במידע נוסף בנושא עיצוב גינות אנא אל תהססו לפנות אלינו להתייעצות בחינם !