עיצוב גינות יוקרה

גינות יוקרה

עיצוב גינות יוקרה

ההבדל המרכזי בין עיצוב גינות יוקרה לבין עיצוב גינות רגילות זה נושא התקציב. זה כל מה שנדרש בתהליך עיצוב והקמת הגינה היוקרתית הן בהיבט העיצובי וכלה בהיבט המקצועי.

 

אלמנטים בעיצוב גינות יוקרתיות

סביר להניח כי שטח הגינה של גינת יוקרה יהיה גדול יותר, היות וגינות אלו ניחנות בהרבה אלמנטים מגוונים של צמחים יקרים ומיוחדים, רהיטי גן ואקססוריז אקסקלוסיביים, דקים העשויים מעץ יקר, נושאים שונים של עיצובים בסגנון ארצות שונות ובכלל כאשר יש מרחבים עצומים, בהחלט ניתן להשתגע ולעצב גינה ש'מספרת סיפור'.

גינות יוקרה

גינות יוקרה

כשניגשים לבצע עיצוב גינות פרטיות, יש מספר גורמים סטנדרטיים יחסית, כמו: שיחים, עצים, אבני מדרך וכדומה, כאשר ניגשים לעצב גינה יוקרתית וכמובן גדולה הרבה יותר, יהיו אלמנטים נוספים כמו בריכת שחייה, ג'קוזי בתוך דק, מזרקות גדולות ומפוארות, תאורה יוקרתית, פינות ישיבה קרובות, פינות ישיבה מבודדות ותכנון נוף קפדני.

גינות יוקרה

גינות יוקרה מרהיבות

תכנון גינת יוקרה

אנשים המעוניינים לעצב גינות מהודרות ויקרות יבקשו לפנות לחברה כמו 'אדניות' שתבצע את תכנון גינת היוקרה, אחת הסיבות העיקריות היא ההתמחות באדריכלות נוף. כפי שצויין, עיצוב גינות יוקרה בהכרח מעיד על שטח גדול, ובמצב זה נדרש אדריכל נוף שידע לתכנן בקפידה את הגינה בכדי ליצור בה ייחודיות, המשכיות ועיצוב מוקפד לצד דרישות הלקוח. בדרך כלל המעצב יבצע הדמיה ברמה גבוהה מאוד על מנת להמחיש ללקוח בדיוק את עיצוב הגינה שלו בעתיד לעומת מצב הגינה כיום.

תכנון הגינה מתבצע תמיד בשיתוף הדוק עם הלקוח כך שניתן להוסיף או להציע רעיונות מיוחדים על מנת שהגינה תהיה מעוצבת על פי טעמכם.

הביצוע המושלם בדרך אל האושר

תכנון גינה קפדני, הדמיית גינה באיכות גבוהה מאוד וביצוע התכנית באופי מושלם זו הדרך הטובה ביותר להראות לכם כיצד תיראה הגינה המפוארת החדשה שלכם.

 

כנסו למידע נוסף על עיצוב גינות או גינות מעוצבות

חברת אדניות עיצוב גינות מתמחה בעיצוב, הקמה ואחזקת גינות יוקרה ללקוחות ברחבי הארץ – אנא השאר פנייה עכשיו ונחזור אלייך בהקדם


This entry was posted in . Bookmark the permalink.