עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות לכולם

עיצוב גינות פרטיות הופך להיות לחלום רחוק אבל חבל שתתייאשו, כי הקמת גינה, הפכה להיות פופולרית גם אם אינכם גרים בבית פרטי. מומלץ לבצע כמה בירורים לפני שמקימים גינה כזאת. אם מדובר בבניין מגורים, יש לבקש אישורים מהשכנים ולוודא שגג הבניין יוכל לעמוד בעומס הגינה או שאם החלטתם להקים את הגינה במרפסת יש לבדוק היטב את כל הנושא באמצעות גנן שמומחה בתחום של עיצוב גינות פרטיות. ההשקעה של עיצוב גינה היא די גדולה, אך שוב, רצוי כי רק מעצב גינות יתכנן ויקים לכם את הגינה, היות והוא בעל ידע מקצועי והכשרתו תתרום לביצוע חלוקה נכונה של השטח, התאמת הצמחים וכן הלאה.

כנסו לעיצובי גינות פרטיות נוספות שביצענו 

עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות

התאמת הצמחים לשטח הגינה ולתנאי האור

אחד השלבים החשובים של עיצוב גינה פרטית הוא התאמת הצמחים על פי תנאי השטח, תנאי האור וחלוקה נכונה של הגינה. אם הגינה שלכם היא מספיק גדולה, ניתן לשלב בה פסלים, מזרקות וריהוט גן מרשים. יש שאוהבים להקציע משטח הגינה מקום לגידול של ירקות אורגניים. החוויה של הקמת גינות ועיצובם היא  מדהימה! תוכלו ממש להיות שותפים ליצירת פינת גן עדן בביתכם.
כיום מקובל להקטין את שטחי הדשא לשם החיסכון במים, זו גם אחת הסיבות שכדאי לפנות לחברה המתמחה בתחום עיצוב גינות, בכדי שיוכלו לתכנן עבורכם כל פרט חשוב כמו סוגי הצמחים שחוסכים במים, דשא סינטטי, תכנון של חלוקי נחל בגינה ועוד.

עיצוב גינה פרטית

עיצוב גינה פרטית

התאמת פרטנית של עיצוב הגינה

לא כל גינה יכולה להתאים לכם למרות שאולי ביקרתם אצל חברים וממש התלהבתם מהגינה שלהם. תוכלו לצלם את הגינה באמצעות המכשיר החכם שלכם, להראות לגנן שמעצב לכם את הגינה ולהתייעץ איתו. בסופו של דבר הוא זה שיאמר לכם, ממבחר גינות מעוצבות שהתרשמתם מהן, ועל פי התנאים השונים בגינתכם, אם ניתן לתכנן גינה כזאת עבורכם. גינה יפה היא פריבילגיה אך יש לזכור כי היא זקוקה לטיפול, דישון והשקיה. כדאי שתהיה לכם מערכת של השקיה אוטומטית. מה שיקל עליכם את הטיפול וכך גם תוכלו לנסוע מהבית לכמה ימים ללא כל חשש. מומלץ כי גנן יבקר בגינה שלכם לפחות אחת לחודש על מנת שהגינה הפרטית תישמר יפה ומעוצבת.

תהליך עיצוב גינות פרטיות

תהליך עיצוב גינות פרטיות

תהליך עיצוב הגינה

תהליך עיצוב הגינה


This entry was posted in . Bookmark the permalink.